Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

4Dnia 17.09.22019 dzieci z gr. Orzeszki i Koszałka Opałaka udały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Mławie. W siedzibie straży dzieci zostały przywitane przez pełniących dyżur strażaków, którzy czekali już na nasze  przyjście. Już na samym początku zademonstrowali nam swoją niebywałą sprawność zjeżdżając do nas po rurze, czy przebierając się błyskawicznie w strój bojowy.
Podczas spotkania zwiedzaliśmy pomieszczenia straży: salę gimnastyczną, miejsce odpoczynku strażaków oraz garaże, w których mogliśmy nie tylko obejrzeć z bliska i przymierzyć strój strażaka, ale także poznać dokładnie wyposażenie samochodu strażackiego.  

Podczas rozmowy przedszkolaki dowiedziały się też wiele na temat niebezpieczeństw czyhających na nie w domu i w przedszkolu. Strażacy uświadomili dzieciom co zrobić jeśli w domu zauważymy pożar i  jak powiadomić straż pożarną dzwoniąc na numer alarmowy 998 i podając dokładny adres , imię i nazwisko oraz Na koniec przedszkolaki  mogły jeszcze popatrzeć na  plac ćwiczeń z wysokości strażackiego samochodu , przymierzyć strażackie hełmy , zrobić sobie zdjęcie ze strażakami.  Przejażdżka wozem strażackim jednak wzbudziła najwięcej emocji. Z wycieczki przedszkolaki wróciły pełne niezapomnianych wrażeń i wspomnień.
 Składamy serdeczne podziękowania Pracownikom  Komendy Powiatowej Straży  Pożarnej w Mławie za umożliwienie naszym dzieciom poznanie zawodu strażaka z bliska. Tak zdobyta wiedza zachowa się na długo w ich pamięci. Dziękujemy za życzliwość i zaangażowanie.

1

2

3

4

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj235
mod_vvisit_counterWczoraj288
mod_vvisit_counterTen tydzień1707
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2277
mod_vvisit_counterTen miesiąc4247
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10933
mod_vvisit_counterRazem849657

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 35.172.233.215
,
Today: Sie 15, 2020