1W dn. 18.09.2019r. odbył się XII Powiatowy Turniej Piłki Nożnej im. Św. Stanisława Kostki. Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe turniej został rozegrany w Mławskiej Hali Sportowej dla klas starszych szkoły podstawowej (VII – VIII) i szkół średnich zaś w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 rywalizowały drużyny klas młodszych  (IV – VI) ze szkół podstawowych. Celem tej sportowej imprezy była popularyzacja aktywnych form rekreacji fizycznej wśród dzieci powiatu mławskiego, integracja poszczególnych środowisk poprzez sport oraz wyłonienie mistrza turnieju. Organizatorami turnieju była parafia Św. Kantego i Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Mławie. Najlepszą drużyną w kategorii klas VII – VIII została ekipa z naszej szkoły, zaś najlepszym strzelcem turnieju w tej kategorii został Mateusz Powązka, który otrzymał statuetkę. W młodszej kategorii nasza drużyna uplasowała się na piątym miejscu.

Zawodnicy zespołów którzy w poszczególnych kategoriach zajęli miejsca na podium otrzymali pamiątkowe medale natomiast szkoły otrzymały puchary. Na koniec turnieju wszyscy zawodnicy mogli posilić się grochówką, którą zapewnił organizator imprezy. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Your IP: 3.228.24.192
Today: Paź 15, 2019