Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

1W dn. 18.09.2019r. odbył się XII Powiatowy Turniej Piłki Nożnej im. Św. Stanisława Kostki. Z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe turniej został rozegrany w Mławskiej Hali Sportowej dla klas starszych szkoły podstawowej (VII – VIII) i szkół średnich zaś w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 4 rywalizowały drużyny klas młodszych  (IV – VI) ze szkół podstawowych. Celem tej sportowej imprezy była popularyzacja aktywnych form rekreacji fizycznej wśród dzieci powiatu mławskiego, integracja poszczególnych środowisk poprzez sport oraz wyłonienie mistrza turnieju. Organizatorami turnieju była parafia Św. Kantego i Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Mławie. Najlepszą drużyną w kategorii klas VII – VIII została ekipa z naszej szkoły, zaś najlepszym strzelcem turnieju w tej kategorii został Mateusz Powązka, który otrzymał statuetkę. W młodszej kategorii nasza drużyna uplasowała się na piątym miejscu.

Zawodnicy zespołów którzy w poszczególnych kategoriach zajęli miejsca na podium otrzymali pamiątkowe medale natomiast szkoły otrzymały puchary. Na koniec turnieju wszyscy zawodnicy mogli posilić się grochówką, którą zapewnił organizator imprezy. Gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

1

2

3

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj227
mod_vvisit_counterWczoraj288
mod_vvisit_counterTen tydzień1699
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2277
mod_vvisit_counterTen miesiąc4239
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc10933
mod_vvisit_counterRazem849649

Online (20 minutes ago): 2
Your IP: 35.172.233.215
,
Today: Sie 15, 2020