59 września 2019r. odbyły się spotkania uczniów kl.I-III z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Tematem rozmów  była  „Bezpieczna droga do szkoły i ze szkoły”. Funkcjonariuszki policji omówiły z dziećmi podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, uświadomiły jak ważne jest to, aby zawsze być widocznym dzięki odblaskom. Przypomniały, by zawsze  używać pasów  bezpieczeństwa podczas jazdy. Pierwszoklasiści wraz z policjantką i panem „STOP” uczyli się prawidłowego korzystania z przejścia dla pieszych przy szkole. Następnego dnia odbyło się spotkanie z przedszkolakami.

Panie policjantki zapoznały dzieci z podstawowymi zasadami obowiązującymi w ruchu drogowym. Przedszkolaki bardzo dobrze radziły sobie z zadawanymi pytaniami. Dobrze wiedzą, jak zachować się bezpiecznie na drodze.
Bardzo dziękujemy za wizytę.

Your IP: 34.204.191.0
Today: Lut 26, 2020