1W dniach 28 – 30 sierpnia 2019 roku w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 odbywały się zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych przedszkolaków, które przyjdą do przedszkola w nowym roku szkolnym. Spotkania prowadzone były w oparciu o program adaptacyjny „Będę przedszkolakiem”. Program spotkań obejmował zabawy swobodne i zorganizowane z dziećmi, rodzicami i nauczycielkami w sali przedszkolnej oraz w ogrodzie. W toku zabaw i zajęć dzieci miały okazję poznać swoje Panie, imiona nowych koleżanek i kolegów, przedszkole, jego otoczenie oraz panujące w nim zasady. Program działań adaptacyjnych spełnił związane z nim oczekiwania. Zarówno dzieci, jak i rodzice nabrali przekonania, że czas spędzony w przedszkolu będzie miły, ciekawy i bezpieczny.

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020