51 września b.r. Samorząd Uczniowski reprezentował naszą szkołę ze sztandarem na uroczystości obchodów 80-tej rocznicy wybuchu II wojny światowej i Bitwy pod Mławą w Uniszkach Zawadzkich. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego. Po okolicznościowych przemówieniach delegacje złożyły kwiaty pod  Mauzoleum Żołnierzy Września. W ten  sposób oddano hołd bohaterom spod Mławy z 1939 roku, a zgromadzona młodzież miała możliwość uczestniczeni w corocznej lekcji  patriotyzmu. Na zakończenie uroczystości pod Pomnikiem Piechura zapalono 864 zniczy symbolizujących zidentyfikowanych poległych bohaterów w Bitwie pod Mławą.

mod_vvisit_counterRazem681988

Your IP: 18.207.136.184