119 czerwca 2019r. w Miejskim Przedszkolu Samorządowym nr 1 kolejne siedmiolatki pożegnały mury przedszkolne. Na uroczystości gościliśmy: p. Annę Dymczyk – wiceprzewodniczącą Rady Rodziców i p. Przemysława Więckiewicza – przedstawiciela Burmistrza Miasta Mława, który odczytał podziękowanie i życzenia od Burmistrza, skierowane do dyrekcji, pracowników, rodziców i przedszkolaków. Najstarsze przedszkolaki zaprezentowały przed swoimi rodzicami, młodszymi kolegami i kadrą pedagogiczną program artystyczny, pięknie zatańczyły i zaśpiewały wesołe piosenki. Dzieci z grupy „Koszałka Opałka”  życzyły swoim kolegom i koleżankom powodzenia w szkole i podziękowały za wspólnie spędzony czas. W dalszej części 34 absolwentów otrzymało z rąk pani Dyrektor dyplom Ukończenia Przedszkola z gratulacjami, książkę z dedykacją, ufundowane przez Radę Rodziców oraz drobne upominki.  Na zakończenie wręczono dyplomy i upominki za konkurs plastyczny organizowany przez Urząd Miasta Mława.

Dyrektor ZPO1 pani Janina Lampkowska podziękowała opuszczającym przedszkole dzieciom oraz ich rodzicom, za wspólnie spędzone chwile, za okazaną pomoc i wsparcie. Życzyła wychowankom powodzenia. Wyraziła nadzieję, że wiedza i umiejętności nabyte w przedszkolu w znacznym stopniu ułatwią im dalszą edukację. Rodzice otrzymali podziękowania od wychowawców za pomoc i życzliwość.
Uroczystość poprowadziły panie – Teresa Radziszewska, Dorota Prorok i Jolanta Witkowska.

Your IP: 3.234.210.89
Today: Lis 21, 2019