819 czerwca 2019r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Na uroczystości gościliśmy:  posła RP – Annę Cicholską, księdza kanonika Ryszarda Kamińskiego, przedstawiciela Burmistrza Miasta Mława – p. Marzenę Lipińską - Naczelnika Wydziału Spraw Obywatelskich, Dyrektora CUW - u – p. Ryszarda Staniszewskiego, przewodniczącego Rady Rodziców  - p. Marcina Tadrzyńskiego i przedstawiciela Stowarzyszenia Przyjaciół SP nr 1 w Mławie – p. Sylwestra Łubę. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała Dyrektor  ZPO1 – Janina Lampkowska, która powitała gości i złożyła wszystkim życzenia. Następnie wystąpiła  poseł Anna Cicholska. Pani Marzena Lipińska odczytała podziękowania i życzenia od Burmistrza Miasta Mława, skierowane do dyrekcji, pracowników szkoły, uczniów i rodziców. Dyrektor ZPO1 podziękowała księdzu Ryszardowi Kamińskiemu za wieloletnią współpracę. Po części oficjalnej nastąpiło wręczenie przez Panią Dyrektor i gości wyróżnień i nagród tym uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i sporcie.

W pierwszej kolejności wręczono nagrody uczniom klas ósmych. Wszyscy ósmoklasiści otrzymali świadectwa ukończenia szkoły. Szkołę ukończyło 47 absolwentów. Rodzice absolwentów otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania za pomoc, działanie na rzecz szkoły i uczniów. Nagrodę Dyrektora ZPO1 oraz nagrodę rzeczową ufundowaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół SP1 otrzymała Anna Wtulich (uczennica z klasy 8a), która uzyskała najwyższą średnią w szkole, otrzymała również tytuł wzorowego ucznia. Trzech uczniów z najwyższą średnią otrzymało tytuł – Złoty Wzorowy Uczeń, Srebrny Wzorowy Uczeń i Brązowy Wzorowy Uczeń. Na zakończenie uroczystości uczniowie pokazali krótki program artystyczny. Uroczystość zakończono odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie wszyscy uczniowie z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie wręczono świadectwa pozostałym uczniom.
Dzień wcześniej – 18 czerwca - odbył się apel, na którym wręczono dyplomy i nagrody uczniom, którzy osiągnęli sukcesy sportowe, zajęli czołowe miejsca w różnorodnych konkursach, za 100% frekwencję na zajęciach, za pracę w aktywie bibliotecznym i na świetlicy, czytelnictwo, działalność w Samorządzie Uczniowskim, w wolontariacie. Najlepsi sportowcy wyróżnieni zostali pamiątkowymi medalami.

8

7

4

1

2

5

6

9

90

91

92

93

94

95

96

97

98

99

991

992

993

994

995

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj48
mod_vvisit_counterWczoraj405
mod_vvisit_counterTen tydzień453
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3611
mod_vvisit_counterTen miesiąc12640
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18690
mod_vvisit_counterRazem670192

Online (20 minutes ago): 8
Your IP: 100.24.209.47
,
Today: Sie 26, 2019