218 czerwca b.r. w budynku „Olimpijka” Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyło się podsumowanie  wyników w zawodach sportowych i wręczenie nagród dla szkół oraz najlepszym sportowcom w roku szkolnym 2018/2019r. Ania Wtulich z rąk Burmistrza Miasta Mława p. Sławomira Kowalewskiego odebrała nagrodę – statuetkę dla najlepszego sportowca mławskich szkół podstawowych w kategorii dziewcząt. W ogólnej klasyfikacji mławskich szkół podstawowych w kategorii dziewcząt nasze uczennice zajęły II miejsce. Puchar dla naszej szkoły odebrali dyr. szkoły p. Janina Lampkowska i nauczyciel wychowania fizycznego p. Dariusz Kieglerski. Warto też wspomnieć, że Ania została najlepszym sportowcem szkoły w b.r.szk. Gratulujemy Ani oraz naszym sportsmenkom i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Your IP: 100.24.209.47
Today: Sie 26, 2019