2We wtorek 11 czerwca 2019r. odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Jest to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonują wyboru swoich przedstawicieli. Przeddzień wybory SU poprzedziła kampania wyborcza. Prezentacja kandydatów odbyła się w sali gimnastycznej. Niektórzy kandydaci przygotowali plakaty wyborcze, w których umieścili swoje pomysły, propozycje, a także konkretne działania dotyczące samorządności i praworządności wśród uczniowskiej społeczności. Głosowanie było tajne, każdy uczeń mógł oddać pięć głosów na specjalnie wydrukowanych kartach. Uprawnieni do głosowania byli uczniowie klas III – VII oraz nauczyciele. Komisja wyborcza w składzie: Anna Wtulich, Olga Wardzińska, Piotr Przybyłowski, Kamil Bardoński, Sylwia Rząp, Daria Sosnowska, Emilia Graczyk i Sebastian Gabryjelski czuwała nad prawidłowym przebiegiem glosowania i po jego zakończeniu dokonała obliczeń głosów. Po podliczeniu głosów przez komisję wyborczą wszystko stało się jasne..
 Reprezentantami uczniów naszej szkoły zostali:
Przewodnicząca: -  Magdalena Merchel
Z-ca przewodniczącego – Mateusz Powązka
Skarbnik – Alicja Brzeszkiewicz
Sekretarz – Wiktoria Ambrozińska
Nowo wybranym władzom SU gratulujemy oraz życzymy owocnej pracy na rzecz szkoły oraz jej społeczności.

Your IP: 3.234.210.89
Today: Lis 21, 2019