3W dn. 17 czerwca b.r. odbył się bieg uliczny pamięci urodzonego w Mławie ojca Bernarda Kryszkiewicza. To już siódma edycja tego biegu, na którym nie mogło zabraknąć naszych przedszkolaków i uczniów. Rywalizacja odbywała się na dystansach 200m dla roczników 2014 – 2008 oraz na dystansie 600m dla roczników 2007 – 2004, odrębnie dla dziewcząt i chłopców. Start i meta biegu była usytuowana naprzeciwko kościoła Św. Trójcy. Na mecie na wszystkich uczestników biegu czekały pamiątkowe medale. Najlepsze trójki biegaczy w swoich kategoriach otrzymały dodatkowy medal i dyplom. Pamiątkowe puchary otrzymały mławskie przedszkola i szkoły. Organizatorem biegu była parafia Św. Stanisława BM w Mławie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie.

Your IP: 100.24.209.47
Today: Sie 26, 2019