92Dnia 12 czerwca 2019 roku w sali nr 22 odbył się pokaz doświadczeń chemicznych dla uczniów klasy 3a. Pokaz został przygotowany w ramach zajęć koła chemicznego przez uczennice klas 8b i 8a - Sylwię Rząp i Izę Obłąkowską. Dzieci mogły obejrzeć interesujące i proste eksperymenty takie jak np: pasta słoniowa, lampa lawa, wulkan chemiczny i inne. Prowadzące używały wyłącznie tego, co jest dostępne w większości kuchni - octu, sody, oleju czy barwników spożywczych. Uczniowie klasy 3a byli zaciekawieni i zaangażowani oraz zadawali pytania dotyczące doświadczeń. Oglądający mogli także samodzielnie przeprowadzić niektóre doświadczenia, co sprawiło im wiele satysfakcji i przyjemności. Dziewczęta pokazały swoim młodszym kolegom i koleżankom, że metoda nauki przez zabawę powoduje miłą i przyjemną atmosferę oraz niezapomniane przeżycia.

Your IP: 100.24.209.47
Today: Sie 26, 2019