114 czerwca w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się bal ósmoklasistów. Na tę uroczystość przybyli zaproszeni wychowawcy klas ósmych i trzecich, dyrekcja szkoły oraz rodzice, którzy zorganizowali bal oraz czuwali nad jego przebiegiem, a przede wszystkim nad bezpieczeństwem uczniów. Uczestników balu przywitała dyr. szkoły p. Janina Lampkowska. W imieniu rodziców uczniów przywitała p. Agnieszka Zaborowska. Po posiłku na dobre zabrzmiały młodzieżowe rytmy. Za oprawę muzyczną odpowiedzialny był DJ. Muzyka rozbrzmiewała przede wszystkim w rytmie disco polo. Od początku do końca panował nastrój świetnej zabawy. W  trakcie balu zgromadzonym na sali gimnastycznej rodzicom uczennice Ania Wtulich i Sylwia Rząp w imieniu koleżanek i kolegów podziękowały za wspaniale przygotowaną uroczystość. Zapewne ta ostatnia zabawa taneczna w tym roku szkolnym  na pewno zapadnie na długo w pamięci uczniom klas ósmych, ich rodzicom oraz zaproszonym nauczycielom.

Your IP: 100.24.209.47
Today: Sie 26, 2019