2Dnia 20 maja 2019 r. dzieci z grupy Koszałka Opałka wybrały się na wycieczkę do Autorskiej Galerii Malarstwa Zdzisława Kruszyńskiego w Mławie. Podczas spotkania z naszym lokalnym artystą malarzem przedszkolaki dowiedziały się, czym zajmuje się artysta malarz i jakich potrzebuje narzędzi do pracy, poznały twórczość i tematykę podejmowaną przez malarza, różne rodzaje dzieł malarskich, zwiedziły pracownię malarską, uczestniczyły w warsztatach plastycznych, tworzyły własne arcydzieła. Przedszkolakom towarzyszyły niezapomniane przeżycia artystyczne, które rozbudziły w nich zainteresowania sztuką i malarstwem. Serdecznie dziękujemy Panu Zdzisławowi Kruszyńskiemu za spotkanie i poświęcony czas, indywidualne i sympatyczne podejście do każdego dziecka.

Your IP: 3.234.210.89
Today: Lis 21, 2019