1Dnia 25 maja na stadionie MOSiR w Mławie  odbył się ostatni w tym roku szkolnym finałowy turniej sportowo-rekreacyjny. Drużyna uczniów klasy II i III wzięła udział w biegu z szarfą, sztafecie w workach, rzutach woreczkiem do celu, piłką do celu. Po podsumowaniu wszystkich 4 spotkań nasi uczniowie zajęli  miejsca : klasa II z ilością – 66,5 p – IV miejsce i uczniowie klasy III z ilością 71 p – II miejsce. Na zakończenie sportowych zmagań uczniowie zostali uhonorowani pucharami, medalami. Każde dziecko otrzymało drobny upominek w postaci zabawki. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich słodycze, napoje , jak również mogli skosztować potraw z grilla.

Your IP: 3.234.210.89
Today: Lis 21, 2019