131 maja uroczyście obchodzono w przedszkolu Dzień Dziecka. Impreza odbyła się na powietrzu, na przedszkolnym placu zabaw. Na początku dyrektor Janina Lampkowska złożyła wszystkim dzieciom życzenia z okazji ich święta. Prowadzący imprezę powitał wszystkie dzieci i zaprosił do wspólnej zabawy. Wśród przedszkolaków pojawiły się znane postacie z bajek: Smerf, Kaczor Donald, Myszka Miki i Marshall. Pod kierunkiem instruktora tańca, który był przebrany za krowę, wszyscy wspólnie zatańczyli współczesne tańce. Największym powodzeniem wśród dzieci cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie i zamki.

Dzieci chętnie malowały włosy farbami, obejrzały pokaz baniek mydlanych, chętnie zjadły watę. Nie zabrakło również konkurencji sportowych w których brały udział przedszkolaki i panie z przedszkola. Nad sprawnym przebiegiem imprezy czuwały panie: Małgorzata Bąk i Lidia Gawlikowska. Dziękujemy firmie „Smerfuś” za sprawne zorganizowanie imprezy. Dzieci były zachwycone!

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020