3Na początku kwietnia Samorząd Uczniowski przeprowadził akcję „Przebieranie  –   niepytanie”.  Uczennice klasy szóstej przebrały się i udały się uczniów do klas I – III oraz do przedszkolaków. Pod opieką wychowawców poszczególnych klas, uczennice prowadziły zajęcia. Przygotowały krzyżówki, rebusy, zagadki oraz prace praktyczne, które uczniowie wykonywali samodzielnie. Dziewczęta uczyły piosenek młodszych kolegów i koleżanki oraz tańczyły razem z nimi. Przeprowadziły konkurs na temat naszej szkoły. Za najlepsze odpowiedzi uczniowie otrzymali nagrody. Na koniec zajęć wszyscy zostali nagrodzeni słodkim upominkiem w postaci ciasteczek – babeczek upieczonych przez uczennice klasy szóstej. Podczas tych nietypowych zajęć towarzyszyła wspaniała i wesoła atmosfera. Dla uczniów klas I – III  i przedszkolaków była to super wspólna zabawa.

Your IP: 3.237.16.210
Today: Paź 23, 2021