425 marca w ramach zajęć popołudniowych przedszkolaki z gr. I „Jagódki” świętowały międzynarodowy Dzień Wody.  Zajęcia przeprowadzane tego dnia uświadomiły dzieciom, jak wielkie znaczenie ma woda w przyrodzie i konieczność oszczędzania wody. Jagódki wymieniały sytuacji w jakich nam ludziom, zwierzętom i roślinom potrzeba jest woda. Przedszkolaki z zaangażowaniem określały właściwości wody, wsłuchiwały się w jej odgłosy. Tego dnia nie zabrakło również zabaw ruchowych przy piosenkach związanych z tematyką wody. Na zakończenie zajęć każde dziecko otrzymało medal „Przyjaciela wody” który ma przypominać im na co dzień o tym jak należy postępować aby nigdy nie zabrakło nam wody.

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020