1W ramach realizacji programu innowacyjnego „Kto ty jesteś? Polak mały” przedszkolaki   z grup: „Jagódki”, „Pszczółki” i „Krasnoludkiwysłuchały legend czytanych przez mamy i dziadka naszych milusińskich. Dzieci poznały legendę o Lechu, Czechu i Rusie, dowiedziały się, skąd wzięła swój początek nazwa stolicy Polski, a także poznały niesamowitą opowieść o jednym z najpiękniejszych miast w Polsce – Krakowie. Słuchając, przedszkolaki mogły przenosić się w świat legendarnych czasów. Na zakończenie nasi goście otrzymali podziękowania. Legendy czytali: p.Monika Wietecha-Grzelczyk, p.Renata Anbo, p.Dariusz Cieśliński.

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020