3Wiosna to doskonała pora, by rozbudzać zainteresowania dzieci zmianami zachodzącymi w przyrodzie. W ramach zajęć „Mali Ogrodnicy” najmłodsze przedszkolaki z grupy „Jagódki” założyły wiosenny kącik przyrody na parapecie w sali przedszkolnej , a w nim różne hodowle. Przedszkolaki wzbogacały nasz kącik przyrodniczy przynosząc do przedszkola kompozycje z wiosennych kwiatów. Miały możliwość codziennej opieki nad roślinkami i obserwowania zachodzących zmian. Mali ogrodnicy prowadzili także intensywne prace w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci grabiły, przekopywały grządki oraz sadziły kwiaty cebulowe. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem uczestniczyły w proponowanych zadaniach, czerpiąc radość ze wspólnych działań. Korzystając z pięknej pogody wybrały się na spacer w poszukiwaniu zwiastunów wiosny.

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020