1W piątek 22 marca 2019 roku w sali grupy „Jagódki” wiosna zagościła na dobre. Zapach warzyw unosił się już od wczesnych godzin porannych. To Maluchy podjęły wielkie wyzwanie  przygotowania zdrowych, wiosennych kanapek i wspólnej degustacji. Przedszkolaki poznały Piramidę Żywienia i po umyciu rąk przystąpiły do pracy.

Zaczęło sięod zgromadzenia potrzebnych produktów, które rodzice zakupili i dostarczyli do przedszkola. Najwięcej radości sprawiło przedszkolakom  dekorowanie kanapek i tu popisały się dużą kulinarną fantazją i bardzo szybko gotowe kanapki zaczęły pojawiać się na talerzach. Każdy przedszkolak skomponował swoje kanapeczki według upodobań. Kolorowe, bogate w witaminy kanapki w mig znikały z talerzyków. Wykonanie kanapek okazało się niebywale ciekawą i radosną, a co najważniejsze –  bardzo smaczną zabawą. Wszystkie dzieci, nawet największe „niejadki” zajadały wiosenne kanapki z ogromnym apetytem, gdyż najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

1

2

3

4

5

6

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj53
mod_vvisit_counterWczoraj583
mod_vvisit_counterTen tydzień1735
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3863
mod_vvisit_counterTen miesiąc16815
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16805
mod_vvisit_counterRazem756243

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 3.233.219.101
,
Today: Sty 29, 2020