1W piątek 22 marca 2019 roku w sali grupy „Jagódki” wiosna zagościła na dobre. Zapach warzyw unosił się już od wczesnych godzin porannych. To Maluchy podjęły wielkie wyzwanie  przygotowania zdrowych, wiosennych kanapek i wspólnej degustacji. Przedszkolaki poznały Piramidę Żywienia i po umyciu rąk przystąpiły do pracy.

Zaczęło sięod zgromadzenia potrzebnych produktów, które rodzice zakupili i dostarczyli do przedszkola. Najwięcej radości sprawiło przedszkolakom  dekorowanie kanapek i tu popisały się dużą kulinarną fantazją i bardzo szybko gotowe kanapki zaczęły pojawiać się na talerzach. Każdy przedszkolak skomponował swoje kanapeczki według upodobań. Kolorowe, bogate w witaminy kanapki w mig znikały z talerzyków. Wykonanie kanapek okazało się niebywale ciekawą i radosną, a co najważniejsze –  bardzo smaczną zabawą. Wszystkie dzieci, nawet największe „niejadki” zajadały wiosenne kanapki z ogromnym apetytem, gdyż najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

mod_vvisit_counterRazem681996

Your IP: 18.207.136.184