12Dnia 21 marca 2019r. Szkoła Podstawowa nr 1 po raz kolejny otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku szkolnym 2019/2020 rozpoczną edukację w szkole podstawowej. Z okazji do zwiedzenia naszej placówki skorzystało liczne grono przybyłych gości.

Na wstępie pani dyrektor Janina Lampkowska powitała rodziców i przyszłych pierwszoklasistów oraz zapoznała z ofertą edukacyjną szkoły. Uczniowie klas trzecich pod kierunkiem pani R. Przybyłowskiej i pani H. Wietechy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne i sportowe. Dziewczęta z klasy Vb przedstawiły pokaz tańca sportowego. Następnie przybyłe na spotkanie dzieci miały możliwość wspólnej zabawy oraz rywalizacji w konkurencjach sportowych prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego. Następnie rodzice wraz dziećmi mieli możliwość obejrzenia sal dydaktycznych oraz wyposażenia szkoły. Największym zainteresowaniem cieszyła się tablica interaktywna, która była udostępniona w sali nr 20. Na zakończenie odbyła się degustacja zdrowej żywności przygotowana przez rodziców uczniów z klasy IIIa.

Dziękujemy rodzicom uczniów z klasy IIIa za zaangażowanie.

mod_vvisit_counterRazem681988

Your IP: 18.207.136.184