7Początek wiosny to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku. Przyroda budzi się do życia, dni stają się dłuższe a nasze samopoczucie zdecydowanie poprawia się wraz z ciepłem promieni słonecznych. W czwartek 21 marca wszystkie dzieci z Miejskiego Przedszkola Samorządowego nr 1 świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, Przedszkolaki przyszły ubrane na zielono, przebrane za kwiatki, bociany. Dzieci z grupy „Słoneczka” i „Koszałka Opałka” przygotowały inscenizację pt. „Witaj Wiosno”.

Na scenie pojawiła się Pani Wiosna, która budziła ze snu zimowego niedźwiadka, kwiatki, motylki.  Wiosnę także przywitał  bocian oraz  tęcza. Dziewczynki z grupy „Koszałka Opałka” wykonały taniec do piosenki „Motylki”  a dzieci z grupy „Słoneczka” zatańczyły z kolorowymi chustami do piosenki „Tęcza”. Dzieci z pozostałych grup śpiewały piosenki do przedstawianej inscenizacji. Na koniec Pani Wiosna razem z dziećmi zatańczyła w kółeczku do piosenki „Nie śpijcie kiedy wiosna”, a po uroczystości  przedszkolaki wybrały się na pierwszy wiosenny spacer.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj205
mod_vvisit_counterWczoraj353
mod_vvisit_counterTen tydzień205
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3413
mod_vvisit_counterTen miesiąc7460
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16997
mod_vvisit_counterRazem682009

Online (20 minutes ago): 13
Your IP: 18.207.136.184
,
Today: Wrz 15, 2019