4Dnia 19 marca 2019 r. najstarsze przedszkolaki i uczniowie z klas I-III z ZPO1 uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z muzyką pt. „Zaczarowane skrzypce” zorganizowanym przez Agencję Artystyczną „Pozytywka” z Olsztyna.

Tym razem bohaterem instrumentalnej opowieści były skrzypce i romantyczna muzyka włoska. W zaczarowaną opowieść zaangażowani zostali uczniowie z widowni. Wcieli się w role czarnoksiężnika Hałasa, jego pomocników oraz księżniczki Muzyki i muzyków grających na instrumencie smyczkowym, czyli zaczarowanych skrzypcach.

Jak to bywa w bajkach: był zły i hałaśliwy czarnoksiężnik Hałas podkochujący się w księżniczce Muzyce oraz uroczy książę muzyk przepięknie wygrywający utwory romantycznej muzyki włoskiej. Po wielu perypetiach zwyciężyła prawdziwa miłość i piękna muzyka. Spotkanie zakończyło się gromkimi brawami dla muzyków i młodych aktorów.

Na zakończenie spotkania odbył się Turniej Wiedzy o Muzyce. Spośród 3 uczestników konkursu I miejsce zajął Filip Jakubowski z klasy 3a. Gratulujemy!!!

1

 

2

3

4

5

6

 

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj48
mod_vvisit_counterWczoraj583
mod_vvisit_counterTen tydzień1730
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3863
mod_vvisit_counterTen miesiąc16810
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16805
mod_vvisit_counterRazem756238

Online (20 minutes ago): 3
Your IP: 3.233.219.101
,
Today: Sty 29, 2020