4Dnia 19 marca 2019 r. najstarsze przedszkolaki i uczniowie z klas I-III z ZPO1 uczestniczyli w kolejnym spotkaniu z muzyką pt. „Zaczarowane skrzypce” zorganizowanym przez Agencję Artystyczną „Pozytywka” z Olsztyna.

Tym razem bohaterem instrumentalnej opowieści były skrzypce i romantyczna muzyka włoska. W zaczarowaną opowieść zaangażowani zostali uczniowie z widowni. Wcieli się w role czarnoksiężnika Hałasa, jego pomocników oraz księżniczki Muzyki i muzyków grających na instrumencie smyczkowym, czyli zaczarowanych skrzypcach.

Jak to bywa w bajkach: był zły i hałaśliwy czarnoksiężnik Hałas podkochujący się w księżniczce Muzyce oraz uroczy książę muzyk przepięknie wygrywający utwory romantycznej muzyki włoskiej. Po wielu perypetiach zwyciężyła prawdziwa miłość i piękna muzyka. Spotkanie zakończyło się gromkimi brawami dla muzyków i młodych aktorów.

Na zakończenie spotkania odbył się Turniej Wiedzy o Muzyce. Spośród 3 uczestników konkursu I miejsce zajął Filip Jakubowski z klasy 3a. Gratulujemy!!!

1

 

2

3

4

5

6

 

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj189
mod_vvisit_counterWczoraj353
mod_vvisit_counterTen tydzień189
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3413
mod_vvisit_counterTen miesiąc7444
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16997
mod_vvisit_counterRazem681993

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 18.207.136.184
,
Today: Wrz 15, 2019