112. 03. 2019 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Międzyprzedszkolnej Zimowej Olimpiadzie Sportowej 5-latków, której organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. Zmierzyliśmy się z drużynami z mławskich przedszkoli w siedmiu konkurencjach: „Spacer pingwina”, „Skoki narciarskie”, „Rzuty śnieżkami”, „Biegi narciarskie”, „Hokej na lodzie”, „Przerębel”, „Śnieżna kula”. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. Zawodnikom kibicowali koledzy i koleżanki z grupy. Wszyscy wspaniale się bawili. W łącznej kwalifikacji przedszkoli zdobyliśmy III miejsce!

Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i nagrody. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci zdrowej rywalizacji, promującej zdrowy styl spędzania wolnego czasu. Dostarczył dzieciom wiele radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.
Nasze przedszkole w tegorocznej Olimpiadzie reprezentowały dzieci z grupy ,,Słoneczka” i ,,Koszałka Opałka”: Filip Chmielewski , Brajan Lalak, Lena Sobiecka, Filip Rychlewski, Maja Górna i Jaś Świtalski.

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020