112. 03. 2019 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Międzyprzedszkolnej Zimowej Olimpiadzie Sportowej 5-latków, której organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. Zmierzyliśmy się z drużynami z mławskich przedszkoli w siedmiu konkurencjach: „Spacer pingwina”, „Skoki narciarskie”, „Rzuty śnieżkami”, „Biegi narciarskie”, „Hokej na lodzie”, „Przerębel”, „Śnieżna kula”. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. Zawodnikom kibicowali koledzy i koleżanki z grupy. Wszyscy wspaniale się bawili. W łącznej kwalifikacji przedszkoli zdobyliśmy III miejsce!

Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i nagrody. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci zdrowej rywalizacji, promującej zdrowy styl spędzania wolnego czasu. Dostarczył dzieciom wiele radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.    
Nasze przedszkole w tegorocznej Olimpiadzie reprezentowały dzieci z grupy ,,Słoneczka” i ,,Koszałka Opałka”: Filip Chmielewski , Brajan Lalak, Lena Sobiecka, Filip Rychlewski, Maja Górna i Jaś Świtalski.

1

2

3

4

5

6

7

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj74
mod_vvisit_counterWczoraj583
mod_vvisit_counterTen tydzień1756
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3863
mod_vvisit_counterTen miesiąc16836
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16805
mod_vvisit_counterRazem756264

Online (20 minutes ago): 6
Your IP: 3.233.219.101
,
Today: Sty 29, 2020