112. 03. 2019 r. dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Międzyprzedszkolnej Zimowej Olimpiadzie Sportowej 5-latków, której organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych nr 2 w Mławie. Zmierzyliśmy się z drużynami z mławskich przedszkoli w siedmiu konkurencjach: „Spacer pingwina”, „Skoki narciarskie”, „Rzuty śnieżkami”, „Biegi narciarskie”, „Hokej na lodzie”, „Przerębel”, „Śnieżna kula”. Dzieci z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. Zawodnikom kibicowali koledzy i koleżanki z grupy. Wszyscy wspaniale się bawili. W łącznej kwalifikacji przedszkoli zdobyliśmy III miejsce!

Otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom i nagrody. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci zdrowej rywalizacji, promującej zdrowy styl spędzania wolnego czasu. Dostarczył dzieciom wiele radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.    
Nasze przedszkole w tegorocznej Olimpiadzie reprezentowały dzieci z grupy ,,Słoneczka” i ,,Koszałka Opałka”: Filip Chmielewski , Brajan Lalak, Lena Sobiecka, Filip Rychlewski, Maja Górna i Jaś Świtalski.

1

2

3

4

5

6

7

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj211
mod_vvisit_counterWczoraj353
mod_vvisit_counterTen tydzień211
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3413
mod_vvisit_counterTen miesiąc7466
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc16997
mod_vvisit_counterRazem682015

Online (20 minutes ago): 8
Your IP: 18.207.136.184
,
Today: Wrz 15, 2019