4Dnia 15 marca 2019 roku uczniowie z klas I-III mieli okazję obejrzeć przedstawienie pt. „Wars i Sawa” w wykonaniu małych artystów z klasy IIa pod kierunkiem wychowawcy – pani E. Łuby. Spektakl wzbogacony został muzyką oraz układami tanecznymi do piosenek o dawnej Warszawie w wykonaniu uczennic. Młodzi aktorzy wcielając się w role postaci z legendy, przybliżyli dzieciom historię powstania Warszawy. Scenografia i stroje były bardzo dobrze przygotowane, a aktorzy wspaniale odegrali swoje role. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało i aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Gratulujemy!
Bardzo aktywnie włączyli się w przygotowanie przedstawienia rodzice uczniów, dzięki którym powstała bogata, stosowna do tematu spektaklu scenografia, kostiumy i rekwizyty.

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020