1Dnia 12 marca w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski dla klas IV-VIII. Wzięło w nim udział 20 recytatorów. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze i teksty prozy o różnym stopniu trudności. Z chęcią słuchali swoich kolegów i każdy występ nagradzali brawami. W klasie panowała radosna atmosfera choć uczniowie przeżywali emocjonalnie swoje występy. Jury w składzie : p. Maciak, p. Stefańska- Zera, p. Bardońska  oceniało uczniów pod wieloma względami. Brano pod uwagę wybór tekstu, oryginalność mówienia, dykcję, zaangażowanie emocjonalne ucznia. Zmagania z recytacją trwały 2 godziny.

Po burzliwych obradach ogłoszono werdykt.
Osoby, które będą reprezentować szkołę w Powiatowym Konkursie
" Warszawska Syrenka”, który odbędzie się w naszym mieście 26 marca w sali kina MDK to:

• Adam Powązka- klasa VIIA z tekstem „ Ślusarz”
  • Aleksandra Górna- klasa VB z tekstem „ Kiedy się dziwić przestanę”

Drugie miejsce przyznano: Ani Wtulich z klasy VIIIa i Wiktorowi Woźnickiemu z klasy Va
Trzecie miejsce otrzymała Tosia Zamojska z klasy VIIa i Jakub Bieliński z klasy IVb
Wyróżnienia otrzymali: Zuzia Rychcik z klasy VIIa i Maja Sadowska z klasy IVa
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesu i zapraszamy w przyszłym roku do kolejnych zmagań recytatorskich!

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020