4W dniach od 25 lutego 2019r. do 1 marca 2019r. odbył się szkolny konkurs z języka angielskiego „What? Where?” dla klas IV- VIII. Podczas konkursu uczniowie rozwiązywali test w języku angielskim na smartfonach w aplikacji Kahoot. Dla klas czwartych i piątych test multiple choice(poziom A1) składał się z 36 zadań zamkniętych o tematyce: rodzina, zwierzęta, święta, pogoda, przybory szkolne, produkty żywnościowe, wygląd zewnętrzny, ubrania, hobby i środki transportu. Dla klas szóstych test multiple choice(poziom A1+) składał się z 40 zadań zamkniętych o tematyce: rodzina, czas, zawody, środki transportu, pogoda i przedmioty szkolne. Natomiast dla klas siódmych i ósmych test multiple choice (poziom A2) składał się z 22 zadań zamkniętych o tematyce: zawody i czynności z nimi związane, przymiotniki związane z osobowością, stopniowanie przymiotników, przyimki miejsca oraz kolokacje przymiotnika z przyimkami.

W konkursie wzięło udział 74 uczniów.
Najwyższą ilość punktów zdobyli:
Kategoria klas 4-5:
1. Bogdański Bartosz z kl. 5b
2. Piłkowska Maja z kl. 5c
3. Pszczółkowska Alicja z kl. 5c

Kategoria klas 6:
1. Piłkowski Adam z kl. 6a
2. Karol Zakrzewski z kl. 6b
3. Kacper Popielarczyk z kl. 6b

Kategoria klas 7-8:
1. Iza Obłąkowska z kl. 8a
2. Kamil Bardoński z kl. 8a
3. Pawłowski Maciej z kl. 7a

Ponadto komisja przyznała dwa wyróżnienia dla: Jakuba Zakrzewskiego z kl. 8a oraz Krzysztofa Karbowskiego z kl. 7a.

Tradycyjnie  najlepsi  uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy, a osoby, którym udało się osiągnąć pierwsze miejsca w wyznaczonych kategoriach wiekowych, otrzymały  ciekawe upominki. Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Your IP: 3.233.219.101
Today: Sty 29, 2020