1Pod koniec października Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów  do udziału w konkursie plastycznym na wykonanie plakatu, nawiązującego tematyką do 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie konkursu:

• I miejsce Adam Witkowski
  • II miejsce Aleksandra Nowacka
  • Nagroda specjalna Sylwia Rząp
  • Nagroda główna Jakub Maruszewski
  • Nagroda główna Zuzanna Chmielewska
  • Wyróżnienie Piotr Przybyłowski
  • Wyróżnienie Maja Sadowska

Celem konkursu było: propagowanie treści patriotycznych poprzez edukację plastyczną dzieci i młodzieży oraz  popularyzowanie i wspieranie artystycznych talentów uczniów. Konkurs skierowany był do uczniów naszej szkoły z klas IV- VIII. Praca plastyczna musiała być zgodna z tematem konkursu, twórcza i oryginalna, wykonana dowolną techniką (malowanie, rysowanie, wycinanie, wydzieranie, wyklejanie w formatach A3, A2 lub A1). Głównymi kryteriami oceny pracy były: zgodność z tematyką konkursu, poprawność i staranność językowa, oraz estetyka wykonania prac. Komisja powołana przez Organizatora dokonała wyboru najlepszych prac konkursowych.

W/w uczniowie otrzymali od Organizatora konkursu nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej prezentujemy zdjęcia najlepszych prac uczestników konkursu.

Your IP: 3.237.16.210
Today: Paź 23, 2021