We wrześniu 2015 roku rozpoczęliśmy realizację zadań z opracowanego w szkole programu „Nasze zdrowie - nasza sprawa” na okres 3 lat. Działania wszystkich podmiotów ukierunkowane były na zdobycie Wojewódzkiego Certyfikatu Szkoły Promującej Zdrowie. Chcielibyśmy szkoły przyjaznej, bezpiecznej, która stwarzałaby warunki do wszechstronnego rozwoju całej społeczności szkolnej i proponowała zdrowy styl życia. W dniu 29 sierpnia 2018 r. odbyło się posiedzenie Kapituły przyznającej Wojewódzkie Certyfikaty Szkoła Promująca Zdrowie. Otrzymanie Wojewódzkiego Certyfikatu Szkoła Promująca Zdrowie stanowi wyróżnienie za wieloletnią systemową pracę szkoły w zakresie promocji zdrowia wszystkich członków społeczności szkolnej, zgodną z ideą programu Szkoła Promująca Zdrowie.

Po dokonaniu analizy dokumentacji, zapoznaniu się z rekomendacją Koordynatora oraz prezentacją kluczowych działań, decyzją Kapituły Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja dołączyła do grona certyfikowanych Szkół Promujących Zdrowie w województwie mazowieckim. Certyfikat Szkoły Promującej Zdrowie odebrała dyrektor J. Lampkowska w dniu 17 września 2018r. z rąk p. Mazowieckiego Wicekuratora Oświaty p. Doroty Skrzypek.

Udało się ! Dziękujemy uczniom, nauczycielom i rodzicom za wspólny sukces!

certyfikat spz

Your IP: 35.172.195.82