116 lutego grupa 46 uczniów naszej szkoły uczestniczyła w wyjeździe do Ośrodka Narciarskiego "Kurza Góra". Wycieczka była formą nagrody dla uczniów, którzy osiągnęli średnią 5,0 i wyższą za I pólrocze roku szkolnego. Fundatorem i organizatorem było Stowarzyszenie Przyjaciół SP1 w Mławie.

Ci, którzy po raz pierwszy założyli narty, mogli póbować swoich sił na niewielkim wzniesieniu tzw. Kurzej Akademii. Bardziej zaawansowani narciarze mieli do dyspozycji dwie trasy zjazdowe o długości 550m i 770 m. Dużą atrakcją było również lodowisko i możliwość jazdy na łyżwach, z której skorzystało sporo dzieci. Po sportowych wyczynach wszyscy z chęcią spożyli ciepły posiłek w stylowej restauracji.

Your IP: 3.235.107.209
Today: Sie 09, 2020