and17130 listopada w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się zabawa andrzejkowa. Została ona zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Najpierw bawili się uczniowie klas I–III, którzy rozpoczęli zabawę o godzinie 15.00. Wszyscy chętnie tańczyli i brali udział we wróżbach. Ponadto w czasie zabawy mogli rozkoszować się słodkościami zakupionymi w sklepiku samorządowym siedząc w mini kawiarence. O godzinie 17.00 uczniowie klas IV-VII przybyli na dyskotekę andrzejkową. Nie zabrakło tradycyjnych wróżb andrzejkowych takich jak: wróżenia z kart, lania wosku czy też odgadywania swojej przyszłej połówki z pomocą andrzejkowego serca. Oprócz wróżb wszyscy chętnie zajmowali miejsce na parkiecie i tańczyli w rytm ulubionej muzyki.

O godzinie 18.00 cała społeczność uczniowska podziwiała oryginalny występ taneczny uczennic z kl.VIb. Jak zwykle uczniowie skończyli dyskotekę andrzejkową w doskonałym nastroju i lekkim niedosytem.

and171

and172