DSC 0126

11 listopada, jak każdego roku, uczniowie naszej szkoły brali udział w miejskich uroczystościach 99 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. W tym uroczystym dniu obecny był również spoczet sztandarowy naszej szkoły. Część oficjalna poprzedzona została mszą świętą w kościele Świętej Trójcy. Historyczny akcent uroczystości podkreślili uczniowie szkół średnich w przekazie słowno – muzycznym, a tym samym wprowadzili w atmosferę wydarzeń smutnych a jednocześnie radosnych, gdyż po 123 latach niewoli nasz kraj odzyskał wolność. Msza święta została odprawiona w intencji Ojczyzny.

Po skończonej mszy świętej poczty sztandarowe, zaproszeni goście i pozostali uczestnicy uroczystości przeszli pod pomnik Józefa Piłsudskiego. Przedstawiciele władz w krótkich przemowach podkreślali, jak ważna jest dla nas wolność, jak należy o nią dbać, abyśmy zawsze mogli posługiwać się mową polską.
Uroczystość zakończona została złożeniem kwiatów pod pomnikiem Marszałaka.

1

2

3

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0126

 

 

 

 

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
BIP
Reklama
Reklama
Szkoła Promująca Zdrowie
Reklama
Przedszkole Promujące Zdrowie
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
InstaLing
Reklama
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj845
mod_vvisit_counterWczoraj508
mod_vvisit_counterTen tydzień1812
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień4694
mod_vvisit_counterTen miesiąc18610
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18337
mod_vvisit_counterRazem1094605

Online (20 minutes ago): 12
Your IP: 54.158.251.104
,
Today: Lis 29, 2021
Reklama