Kącik pedagoga
Nauczyciele
LogowanieOdliczanie
Do końca roku szkolnego zostało
.

wycieczka17

W ramach tej działalności została zorganizowania wycieczka dla prymusów do Parku linowego „Gibon” w Przasnyszu. Wycieczka odbyła się dnia 19 czerwca 2017r. Tego dnia 45 uczniów szkoły, którzy osiągnęli średnie ocen od 5,0 i wyżej wraz z opiekunami – członkami nauczycielami ze szkoły, uczcili całoroczną pracę w szkole.

Uczniowie po zapoznaniu się z zasadami panującymi w Parku linowym zmierzyli się z trasami: „pomarańczową” i „zieloną” i przeszli je znakomicie. Podczas zabawy usprawniali swoje umiejętności koordynacyjne, fizyczne oraz zwalczali swój lęk przed wysokością. Dzieci chętnie pokonywały kolejne wyzwania wysokościowe i wymieniali się wrażeniami z przejścia trudniejszych zadań. W parku linowym nie zabrakło także innych atrakcji. Młodzież bawiła się na trampolinie i grała w piłkę siatkową oraz nożną. Zwieńczeniem całego dnia było wspólne biesiadowanie przy ognisku i spożywanie kiełbasek zafundowanych przez Rodziców. Uczniowie wrócili z wycieczki zmęczeni, ale zadowoleni. Życzymy im  wysokich średnich w przyszłym roku szkolnym i wspaniałych wakacji. Przyjaciołom Szkoły dziękujemy za wsparcie.

 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj91
mod_vvisit_counterWczoraj364
mod_vvisit_counterTen tydzień91
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień2485
mod_vvisit_counterTen miesiąc4095
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19112
mod_vvisit_counterRazem838572

Online (20 minutes ago): 5
Your IP: 3.236.59.63
,
Today: Lip 12, 2020