wycieczka17

W ramach tej działalności została zorganizowania wycieczka dla prymusów do Parku linowego „Gibon” w Przasnyszu. Wycieczka odbyła się dnia 19 czerwca 2017r. Tego dnia 45 uczniów szkoły, którzy osiągnęli średnie ocen od 5,0 i wyżej wraz z opiekunami – członkami nauczycielami ze szkoły, uczcili całoroczną pracę w szkole.

Uczniowie po zapoznaniu się z zasadami panującymi w Parku linowym zmierzyli się z trasami: „pomarańczową” i „zieloną” i przeszli je znakomicie. Podczas zabawy usprawniali swoje umiejętności koordynacyjne, fizyczne oraz zwalczali swój lęk przed wysokością. Dzieci chętnie pokonywały kolejne wyzwania wysokościowe i wymieniali się wrażeniami z przejścia trudniejszych zadań. W parku linowym nie zabrakło także innych atrakcji. Młodzież bawiła się na trampolinie i grała w piłkę siatkową oraz nożną. Zwieńczeniem całego dnia było wspólne biesiadowanie przy ognisku i spożywanie kiełbasek zafundowanych przez Rodziców. Uczniowie wrócili z wycieczki zmęczeni, ale zadowoleni. Życzymy im  wysokich średnich w przyszłym roku szkolnym i wspaniałych wakacji. Przyjaciołom Szkoły dziękujemy za wsparcie.

mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc19112

Your IP: 3.236.59.63