3Dnia 29 września Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka dla klas IV-VII. W trakcie imprezy odbyło się "Pasowanie na żaczka" dla klas czwartych. Czwartoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami musieli zaliczyć kilka zadań sprawnościowych i wokalnych przygotowanych przez p. Dariusza Kieglerskiego, np.: kręcenie hula-hop, odbijanie baloników oraz śpiewanie popularnej piosenki „Przez twe oczy zielone”. Po pomyślnym ukończeniu zadań gospodarze klas najmłodszych otrzymali pamiątkowe dyplomy potwierdzające przyjęcie czwartoklasistów w poczet starszej grupy wiekowej. Następnie został rozstrzygnięty konkurs na najsympatyczniejszego chłopaka.

Równą ilość głosów otrzymał Łukasz Piekarski z kl. IVb oraz Mikołaj Wojtkowski z kl. VIa, którzy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. Gratulujemy! Następnie znów na parkiecie wirowały taneczne pary. Dziękujemy chłopcom z SU za przygotowanie muzyki na dyskotekę i już odliczamy dni do następnej imprezy szkolnej.

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104