3Zadaniem dla chętnych uczniów z klas IV-VI było wykonanie makiety pod nazwą „Bezpieczne skrzyżowanie". Makietę należało wykonać  w formie przestrzennej z wykorzystaniem różnych materiałów.  Dopuszczalne było wykorzystanie gotowych modeli pojazdów. Autorzy makiet wykazali się umiejętnościami plastycznymi, pomysłowością i oryginalnością wykonania. Wykonane prace można było podziwiać w korytarzu szkoły na parterze. Najchętniej zwłaszcza przez najmłodszych uczniów były oglądane te makiety, na których znalazły się podświetlone elementy. Celem wystawy było propagowanie zasad bezpieczeństwa wśród uczniów zwłaszcza w drodze do i ze szkoły.Organizatorem wystawy był Samorząd Uczniowski.

Przedszkole Promujące Zdrowie

Your IP: 54.158.251.104