Osiągnięcia przedszkolaków w roku szkolnym 2018/2019

  • Martyna Świgońska z gr. IV „Słoneczka” – I miejsce w Miejskim konkursie plastycznym „Świąteczna kartka od Burmistrza”;
  • Nina Żak z gr. IV „Słoneczka” – wyróżnienie w Miejskim konkursie plastycznym „Świąteczna kartka od Burmistrza”;
  • Szymon Tuszyński z gr. VI „Żabki” – I miejsce w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Bohaterowie utworów Kornela Makuszyńskiego”;
  • Maja Chmielewska z gr. V „ Koszałka Opałka” – wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Bohaterowie utworów Kornela Makuszyńskiego”;
  • Paulina Kowalska z gr. V „Koszałka Opałka” – I miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym „Namaluję kolędę”;
  • Zuzanna Gruszka z gr. VI „Żabki” – II miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym „Namaluję kolędę”;
  • Filip Chmielewski z gr. IV „Słoneczka” – III miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym „Namaluję kolędę”;
  • Nina Żak z gr. IV „Słoneczka” – I miejsce w Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd „Hej kolęda, kolęda”;
  • Marcel Tomczak z gr. VI „Żabki”  – wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd „Hej kolęda, kolęda”;

 

Osiągnięcia przedszkolaków w roku szkolnym 2017/2018

  • Lena Kwiecińska z gr. V  – I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich – 25 m stylem grzbietowym dziewcząt – organizowane przez MOSiR
  • Julia Powązka z gr. V – I miejsce w Międzyszkolnych Zawodach Pływackich – 25 m stylem dowolnym dziewcząt – organizowane przez MOSiR.
  • Tomasz Osiecki z gr. V – I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastyczno- Technicznym  – „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym” – organizowany przez ZPO nr 3 w Mławie
  • Iga Iwańska z gr. IV – II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastyczno- Technicznym  – „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym” – organizowany przez ZPO nr 3 w Mławie
  • Julia Powązka z gr. V – II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastyczno- Technicznym – „Jesienne zabawy plastyczne z materiałem przyrodniczym” – organizowany przez ZPO nr 3 w Mławie

 

Sukcesy przedszkolaków w roku szkolnym 2016/2017

  • Im w Miejskim konkursie plastycznym Świąteczna kartka od Burmistrza – T. Osiecki
  • 4 wyróżnienia w Miejskim konkursie plastycznym Świąteczna kartka od Burmistrza – Z.Bratuszewska, A. Przywitowski, Oliwia Płuciennik,P. Tadrzyńska
  • IIIm w Międzyprzedszkolnym konkursie ,,Jestem sprawny i bezpieczny”
  • wyróżnienie w Miejskim konkursie plastycznym Bohaterowie książek K. Makuszyńskiego
  • I, II, IIIm w konkursie plastycznym Namaluję kolędę – J. Powązka, D. Pszczółkowski, M. Grablewski, A. Borzuchowska
  • Im w Powiatowym Przeglądzie piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Lena, Julia
  • IIm w Powiatowym Przeglądzie piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Lena, Julia
  • Im, wyróżnienie w konkursie Świąteczna kartka od Burmistrza
  • Im w 4. Biegu o. Kryszkiewicza – F. Jakubowski, O. Wadowiec
  • IIIm w 4. Biegu o. Kryszkiewicza – M. Bańczyk, M. Maruszewska
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd– F. Jakubowski
  • IIIm w Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie piosenki – J. Król
  • Laureat konkursu Porusz umysł – Z. Ćwiklińska, F. Jakubowski, M. Sarnecki
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ,,Bohaterowie utworów M. Konopnickiej"

 

 

Sukcesy przedszkolaków w roku szkolnym 2015/2016

  • Aleksandra Łęczek z grupy "Koszałka Opałka" - I miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Namaluję kolędę" organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół SP1 w Mławie
  • Miłosz Grablewski z grupy "Orzeszki" - II miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Namaluję kolędę" organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół SP1 w Mławie
  • Julia Olszewska z grupy "Koszałka Opałka" - III miejsce w Szkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Namaluję kolędę" organizowany przez Towarzystwo Przyjaciół SP1 w Mławie
  • Oskar Podlaski z grupy "Krasnoludki" - laureat Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Świąteczna Kartka od Burmistrza"
  • Julia Powązka z grupy "Słoneczek" - wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Świąteczna Kartka od Burmistrza"
  • Filip Jakubowski z grupy IV „Krasnoludki” – I miejsce w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" organizowanego przez  Publiczne Przedszkole Dzieciątka Jezus w Mławie.
  • Julia Król z grupy VI „Koszałka Opałka” – III miejsce w IV Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek pt. „Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi" organizowanego przez  Publiczne Przedszkole Dzieciątka Jezus w Mławie.
  • Im w Powiatowym Przeglądzie piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Lena, Julia
  • IIm w Powiatowym Przeglądzie piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej – Lena, Julia
  • Im w 4. Biegu o. Kryszkiewicza – F. Jakubowski, O. Wadowiec
  • IIIm w 4. Biegu o. Kryszkiewicza – M. Bańczyk, M. Maruszewska
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd– F. Jakubowski
  • IIIm w Międzyprzedszkolnym konkursie kolęd
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie piosenki – J. Król
  • Laureat konkursu Porusz umysł – Z. Ćwiklińska, F. Jakubowski, M. Sarnecki
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim
  • Im w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym ,,Bohaterowie utworów M. Konopnickiej






Sukcesy przedszkolaków w roku szkolnym 2014/2015

 

   Jan Lempek z grupy V – I miejsce w konkursie miejskim „Świąteczna kartka od Burmistrza”.

   Filip Jakubowski z grupy III – wyróżnieniew Przedszkolnym Konkursie Piosenki Bożonarodzeniowej.

   Alicja Jankowska, Alicja Rybka z grupy V – wyróżnieniw Przedszkolnym Konkursie Piosenki Bożonarodzeniowej.

   Mikołaj Zuzelski, Maja Sadowska z grupy IV – wyróżnieniew Konkursie Plastycznym „Bohaterowie utworów K. Makuszyńskiego” organizowanym przez SP nr 6.

   Aleksandra Chełstowska z grupy VI miejscew Konkursie Plastycznym „Bohaterowie utworów K. Makuszyńskiego” organizowanym przez SP nr 6.

   Gabriela Wtulich z grupy VI  - I miejsce w Konkursie Plastycznym  „Bohaterowie utworów K. Makuszyńskiego” organizowanym przez SP nr 6.

   Zuzanna Wrońska z grupy VII I miejsce w Konkursie Plastycznym „Bohaterowie utworów K. Makuszyńskiego” organizowanym przez SP nr 6.

   Alicja Jankowska z grupy VII miejsce w Konkursie Plastycznym „Bohaterowie utworów K. Makuszyńskiego organizowanym przez SP nr 6.

   Alicja Jankowska, Aleksandra Rybka z grupy V – I miejsce w „Konkursie kolęd” organizowanym przez Publiczne Przedszkole „Dzieciątka Jezus”.

 

Sukcesy przedszkolaków 2013/2014

 

  •  
  • Maja Tuszyńska, Aleksandra Górna, Zofia Jędrzejewska z gr. VI  I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd  w Publicznym Przedszkolu "Dzieciątka Jezus"
  • Alicja Pszczółkowska z gr IV - I miejsce w konkursie plastycznym "Wiersze Tuwima w oczach dzieci"
  • Zuzanna Ulatowska gr. IV, Maja Tuszyńska gr. VI - II miejsce w konkursie plastycznym "Wiersze Tuwima w oczach dzieci"
  • Nicola Jeziorska gr. VII, Kacper Szymczak gr. VII - III  miejsce w konkursie plastycznym "Wiersze Tuwima w oczach dzieci"
  • Igor Rychcik z gr. V i Michał Stolarczyk z gr. IV - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym pt. "Łamigłówki mądrej główki" organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Dworek" w Mławie   
  • Zuzanna Rzeplińska - grupa V "Orzeszki" - Nagroda główna w konkursie miejskim "Świąteczna Kartka od Burmistrza"
  • Aleksandra Rama - grupa VII "Żabki" - wyróżnienie w konkursie miejskim "Świąteczna Kartka od Burmistrza"
  • Maja Adamska - grupa VII "Żabki" - wyróżnienie w konkursie miejskim "Świąteczna Kartka od Burmistrza"
  • Igor Rychcik - grupa V "Orzeszki" - wyróżnienie w konkursie miejskim "Świąteczna Kartka od Burmistrza"
  • Maja Pikus - grupa IV "Krasnoludki" - I miejsce w konkursie plastycznym "Moje przedszkole"
  • Maja Piłkowska - grupa IV "Krasnoludki" - II miejsce w konkursie plastycznym "Moje przedszkole"
  • Zosia Jędrzejewska - grupa VI "Koszałka Opałka" -III miejsce w konkursie plastycznym "Moje przedszkole"
  • Aleksandra Górna - grupa VI "Koszałka Opałka" - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moje przedszkole"
  • Zuzanna Rzeplińska - grupa V "Orzeszki" - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moje przedszkole"
  • Maja Tuszyńska - grupa VI "Koszałka Opałka" - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Moje przedszkole"
  •  

















































































ROK SZKOLNY 2012/2013
 

  1. Igor Rychcik z grupy IV – „Krasnoludki” otrzymał tytuł „UMYSŁ ROKU 2013 – maluch” w konkursie organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Mławie.
  2. Adam Witkowski z grupy V „Orzeszki”  - otrzymał wyróżnienie w konkursie  pt. „PORUSZ UMYSŁ” organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Mławie.
  3. Jaś Pawłowski z grupy V „Orzeszki”  - otrzymał wyróżnienie w konkursie  pt. „PORUSZ  UMYSŁ” organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Mławie.
  4. Wiktor Woźnicki z grupy IV „Krasnoludki”  - otrzymał wyróżnienie w konkursie  pt. „PORUSZ UMYSŁ” organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Mławie.
  5. Zosia Jędrzejewska z grupy VI „Koszałka Opałka”  - otrzymała wyróżnienie w konkursie  pt. „PORUSZ UMYSŁ” organizowanym przez Katolicką Szkołę Podstawową w Mławie.
  6. Adam Witkowski z grupy V – „Orzeszki” zdobył I miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Bohaterowie utworów Marii Konopnickiej” organizowanym przez MPS1.
  7. Natalia Krystkiewicz z grupy V – „Orzeszki” zdobyła II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „Bohaterowie utworów Marii Konopnickiej” organizowanym przez MPS1.
  8.  Adam Witkowski  z gr. V –  I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ja, moja rodzina, moje miasto”,  w kategorii dz. 5-6-letnie.
  9. Natalia Krystkiewicz  z grupy V oraz Gabrysia Bogucka z grupy VII -  III miejsca w IX Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Ja, moja rodzina, moje miasto”,  w kategorii dz. 5-6-letnie.
  10. Zespół „Jedyneczka” w składzie: Natalia Tomczak, Natalia Zaborowska, Magda Wiącek i Dominika Bednarz z grupy V, Zuzia Najduk i Gabrysia Nowotka z grupy VII - zdobył Grand Prix w kategorii „Zespół” w III Bajkowym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „WIOLINKI” - organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek”.
  11. Gabrysia Bogucka z grupy VII - I miejsce w kategorii „Solista” w III Bajkowym Przeglądzie Piosenki Przedszkolnej „WIOLINKI” - organizowanego przez Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Dworek”.
  12. Michalina Jakubowska z gr. IV zdobyła I miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Świąteczna kartka od Burmistrza”.
  13. Magda Wiącek, Kacper Popielarczyk i Adam Witkowski z gr. V – wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „Bezpieczny Przedszkolaczek”.
  14. Zosia Dąbrowska, Zuzia Rzeplińska i Igor Rychcik z gr. IV - wyróżnienie w Międzyprzedszkolnym Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym „Bezpieczny Przedszkolaczek”.











 

 



 







 Rok szkony 2011/12 

 

  1.  ZOSIA ZGORZELSKA (grupa V) – I miejsce w konkursie plastycznym „Kościół naszym domem”, organizowanego przez SP4.
  2. SEBASTIAN KUROWSKI (grupa VI) – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kościół naszym domem”, organizowanego przez SP4.
  3. NATALIA KRYSTKIEWICZ (grupa VI) – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Kościół naszym domem”, organizowanego przez SP4.
  4. DOMINIKA BEDNARZ, NATALIA KRYSTKIEWICZ, ZUZIA NAJDUK, ADAM POWĄZKA, MAGDALENA MERCHEL, ZUZIA RYCHCIK – wyróżnienie w konkursie „Porusz umysł”, organizowany przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  5. ADAM WITKOWSKI (grupa V) – I miejsce w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  6. OLIWIA OSTROWICKA (grupa VII) – I miejsce w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  7. ZUZIA RYCHCIK (grupa VI) – II miejsce w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  8. WERONIKA JÓRZAK (grupa VII) – III miejsce w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  9. MARTYNA MAĆKOWSKA (grupa VII) – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  10. ZOSIA ZGORZELSKA (grupa V) – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  11. ZUZIA NAJDUK (grupa VII) – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  12. NATALIA KRYSTKIEWICZ (grupa VI) – wyróżnienie w konkursie plastycznym „Nadejście wiosny” – ilustracja wiersza J. Brzechwy, organizowanego przez Katolicką Szkołę Podstawową.
  13. Certyfikat potwierdzający udział dzieci z grupy IV i VI w Ogólnopolskiej Kampanii– „Mamo, tato, wolę wodę!”.
  14. Certyfikat potwierdzający udział dzieci 5-i 6-letnich w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej „Akademia Aquafresh”.
  15. WERONIKA KUBICH (grupa V) – I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym – „Ja, moja rodzina, moje miasto”.
  16. OLIWIER WELENC (grupa V) – I miejsce w Konkursie Wokalnym dzieci 5-6-letnich (w ramach Spotkań z Panią Muzyką).
  17. ALA KĘPIŃSKA, WIKTORIA CHMIELEWSKA, MAGDA WIĄCEK, ZUZIA KOLCZYŃSKA I NATALIA TOMCZAK (grupa IV) – I miejsce w VI Międzyprzedszkolnym Konkursie Recytatorskim Utworów Marii Konopnickiej (w kategorii zespół).
  18.  







Rok szkolny 2010/11

  1. Piotr Przybyłowski 6 lat - I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Kartka od Burmistrza"
  2. Magdalena Merchel 5 lat - wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Kartka od Burmistrza"
  3. Nikoletta Bergolc 6 lat - wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Kartka od Burmistrza"
  4. Piotr Przybyłowski 6 lat - I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Jestem bezpieczny na drodze"
  5. Amelia Dzięgielewska 6 lat - I miejsce w konkursie plastycznym MOPS "Moja Rodzina"
  6. Oliwia Tomczak 6 lat - I miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Wakacyjner wspomnienia"
  7. Aleksandra Końpa 6 lat - II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Wakacyjner wspomnienia"
 
ZPO nr 1 w Mławie
Reklama
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia
Szkoła Zdrowego Żywienia
Reklama
Zajęcia sportowe
Reklama
InstaLing
Reklama
Przedszkole z tradycjami
Reklama
Kreatywne przedszkole
Reklama
Reklama
Przedszkole Zdrowego Żywienia cert
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Promujemy sport
Reklama
Zegar
Ulti Clocks content
Reklama
Statystyka gości
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj61
mod_vvisit_counterWczoraj405
mod_vvisit_counterTen tydzień466
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień3611
mod_vvisit_counterTen miesiąc12653
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc18690
mod_vvisit_counterRazem670205

Online (20 minutes ago): 7
Your IP: 100.24.209.47
,
Today: Sie 26, 2019